Komu najbardziej pasuje złota biżuteria?

Piękna biżuteria na pewno każdej osobie doda uroku. Odpowiednio dopasowana do typu urody i sylwetki może ukrywać różnego rodzaju mankamenty. Jednak głównie zależy nam na tym, aby ładnie wyglądać? Ale czy istnieją jakieś zasady doboru materiału biżuterii do nas? W poście Komu najbardziej pasuje srebro? mogliśmy poczytać o właściwościach tego materiału oraz sprawdzić kto będzie najładniej wyglądał w wyrobach ze srebra. A jak sprawa się ma ze złotem?

images

Złoto również ma właściwości lecznice. Podobnie jak srebro stosowane jest w różnego rodzaju płynach, które mają ogólnie poprawiać nasz stan zdrowia. Gdy już mamy poważne problemy zdrowotne jak reumatoidalne zapalenie stawów nie powinno nas zaskakiwać leczenie związkami złota. Zaś izotop 198 Au jest używany w leczeniu niektórych nowotworów.

Jednakże największa część wydobytego złota zamieniana jest na sztabki (zabezpieczenie finansowe w wypadku kryzysu) oraz na biżuterię.  Od lat złoto jest uwielbianym materiałem zarówno przez projektantów, jak i przez konsumentów.

01028p1

Co nam kojarzy się z ciepłem, zbytkiem i przepychem? Właśnie złoto! Dzisiaj projektanci starają się wymyślać różne misterne wzory, aby przyciągnąć uwagę klientów i skłonić ich do zakupu, ale tu powstaje pytanie: Czy wszystkim złota biżuteria pasuje? Przede wszystkim powinny ją wybierać osoby o ciepłym typie urody. Mianowicie osoby o kolorze włosów blond, brunetki i bruneci czy osoby rude.

original

Złota biżuteria doda charakteru, uroku czy nawet smaku do stylizacji. Nawet do codziennego ubioru pasuje idealnie, jeśli tylko nie dodamy jej za dużo. Niestety bardzo łatwo jest przekroczyć granicę między dobrym smakiem, a obwieszeniem się niczym bazarkowy wieszak, nawet w wypadku tak pięknego materiału jak złoto. Najpiękniejszą biżuterię ze złota znajdziesz na stronie: https://brylant.net/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *