Kolczyki z filcu

Żeby przyciągnąć do siebie klientów sklepy coraz częściej oferują produkty określane mianem ekologicznym lub wynajdują różne nowe materiały, z których powstają niepowtarzalne przedmioty. W jubilerstwie coraz częściej stawia się właśnie na ciekawe materiały. Samo złoto, srebro czy kamienie naturalne to za mało, aby zachęcić klienta. Z drugiej strony my też szukamy przedmiotów oryginalnych, które nas odróżnią od innych osób. Niestety dzisiaj ubrania czy biżuteria produkowane są masowo co nie ułatwia nam bycia sobą.

Ostatnio moją uwagę przykuły kolczyki z filcu. Mniej więcej wiem jak się to robi, ale nie jestem na tyle zdolną osobą, aby samemu zrobić sobie ładną parę.

puzle

 

kolczyki_filcowe_wyciete_laserem

7

Te cztery pary mi się bardzo spodobały. Zwykle do takich kolczyków dodaje się posrebrzane bigle.  Ceny za parę takich kolczyków zaczynają się do 20-30 złotych. Kończą się na kilku setkach, ponieważ głównie zależy to od ilości materiałów oraz ich jakości. Czasami do filcu dodaje się ozdobne koraliki lub kryształy. Jak na przykład te serduszka.

3_zoom

Takie kolczyki są nie tylko przyjemne w dotyku, oryginalne i tanie, ale także po prostu ładne. Kolczyki z filcu pasują nie tylko do bardziej eleganckich kreacji, ale także do zwyczajnych ubrań noszonych na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *