Nowoczesne urządzenia typu smartwatch specjalnie dla dzieci, czyli zegarki Garett Kids. Dlaczego są tak popularne?

Zegarek dziecięcy powinien nie tylko wskazywać aktualną godzinę, ale być także swego rodzaju funkcjonalnym i modnym gadżetem. Urządzenia z kolekcji Garett Kids to totalny hit wśród dzieci i młodzieży, głównie za sprawą ciekawego designu i mnogości praktycznych funkcji. Są to zegarki uwielbiane również przez rodziców, ponieważ wspierają codzienną edukację i aktywność fizyczną, a dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo dziecka poza domem. Poznaj bliżej te nietuzinkowe smartwatche i przekonaj się, że to urządzenia wprost stworzone dla najmłodszych fanów elektroniki!

Garett Kids, czyli nowoczesny i funkcjonalny smartwatch dla dziecka.

Najmłodsi fani elektroniki uwielbiają technologiczne nowinki, którymi mogą pochwalić się wśród kolegów i koleżanek. Producent nowoczesnych smartwatchy, czyli firma Garett, z pewnością zaciekawi dzieci swoją rozbudowaną ofertą. Marka ta słynie z mnogości dodatkowych opcji przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Urządzenia od samego początku projektowane są z myślą o najmłodszych użytkownikach, co od razu zauważyć można w dostępnych funkcjach. Mimo że poszczególne zegarki są różne pod względem niektórych opcji, wszystkie łączą 3 filary: bezpieczeństwo, wspieranie nauki oraz dziecięcych pasji i aktywności. Smartwatche Garett Kids należą do wąskiego grona urządzeń dla dzieci, które monitorują i wspierają wszystkie elementy dziecięcej codzienności. Zegarki wyposażone są w kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt przydatnych i ciekawych funkcji, które gwarantują bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę!

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Happy

Swatch Garett Kids, czyli zegarek stworzony w trosce o bezpieczeństwo i rozrywkę. 

Zdecydowanie największym plusem urządzeń dziecięcych Garett jest przemyślane połączenie opcji ułatwiających zabawę z tymi zapewniającymi bezpieczeństwo. Wykorzystanie innowacyjnych systemów sprawiło, że zegarki te skradły serca zarówno dzieci, jak i dorosłych na całym świecie.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Star 4G RT

Smartwatch Garett Kids wyposażono w liczne systemy bezpieczeństwa:

 • Przycisk SOS, który błyskawicznie wzywa rodziców
 • Geoogrodzenie, czyli funkcja umożliwiająca oznaczenie obszaru bezpiecznego. Po jego przekroczeniu przez dziecko, rodzic zostanie zaalarmowany
 • Opcja monitorowania lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym
 • Podsłuch otoczenia, w którym dziecko aktualnie przebywa
 • Zapamiętywanie trasy, którą przebyło dziecko, co w razie potrzeby pozwala na ułatwienie jego powrotu do domu
 • Opcję dzwonienia bezpośrednio przy użyciu smartwatcha, która dostępna jest w modelach z oznaczeniem sieci
Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4G

Dziecięcy smartwatch Garett wspierający naukę i zabawę wyposażony jest w:

 • System do monitorowania aktywności ruchowej oraz krokomierz
 • Aparat i rozbudowaną, praktyczną galerię wykonanych zdjęć
 • Dotykowy wyświetlacz z opcją indywidualnego dostosowania i zmiany tapet np. na własne zdjęcie
 • Możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami za pomocą Wi-Fi i Bluetooth
 • Wbudowany plan lekcji oraz alarmy
 • Opcję namierzania lokalizacji zegarka
 • Tryb cichy
Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Happy

Warto dodać, że najbardziej istotne opcje (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych)

zostały zaprojektowane w oparciu o te same sensory i technologie. Dobrze zaplanowana strona techniczna zagwarantowała tutaj maksymalną sprawność i funkcjonalność, mimo że energia pobierana jest z baterii w bardzo oszczędnym systemie. Smartwatch Garett to urządzenie, które nie wymaga długiego i częstego ładowania: pojemność baterii pozwala na długie i spokojne użytkowanie urządzenia.. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4G

Wielofunkcyjny gadżet dziecięcy w różnych kolorach-smartwatch Garett

Gadżety dedykowane dzieciom powinny wyróżniać się nieszablonowym designem. Dzieci doceniają kolorowe dodatki, dlatego smartwatche Garett dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz tematycznych. W bogatej ofercie tej marki znaleźć można urządzenia zaprojektowane z myślą o dziewczynkach, chłopcach oraz modele uniwersalne. Szeroki wybór wzorów i kolorów gwarantuje, że odnajdziesz zegarek doskonale pasujący do stylu dziecka! Obecnie jednymi z najmodniejszych modeli są te utrzymane w barwach czerwieni, fioletu, różu oraz granatu.

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Happy

Smartwatch Garett Kids, czyli doskonały upominek dla dziecka!

Jeśli chcesz podarować dziecku prezent, który będzie nie tylko modny, ale również praktyczny, postaw na dziecięcy smartwatch marki Garett! Na tle konkurencji wyróżnia się głównie za sprawą wyjątkowego dopasowania do aktualnych potrzeb najmłodszych użytkowników elektroniki. Nie jest to po prostu kolejna miniaturka zegarka dla osoby dorosłej, a pełen różnorodnych funkcji i intuicyjnych opcji codzienny doradca twojego dziecka! Taki wielofunkcyjny gadżet, który przede wszystkim skutecznie zadba o bezpieczeństwo pociechy, będzie fantastycznym podarunkiem zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Warto dodać, że zegarki tego typu można wzbogacić o pamiątkowy grawer na dekielku, dzięki czemu urządzenie stanie się absolutnie wyjątkowe i umocni twoją więź z pociechą!

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *