Unikatowy zegarek damski Aerowatch Night & Day.

Luksusowy zegarek damski to nie tylko wysokiej klasy szwajcarski mechanizm! Panie doskonale wiedzą, że obok renomy marki i niezawodności działania musi znajdować się “to coś”. Aerowatch doskonale to rozumie! Absolutnie unikatowy Aerowatch Night & Day to zegarek ze wskazaniem dzień i noc, który czaruje już od pierwszych minut. Obracająca się, całodobowa, niespotykana w innych modelach tarcza przeniesie Cię w świat wyrafinowanego designu, którego nie da się podrobić!

Aerowatch fazy księżyca

Luksusowy zegarek damski – z pasji do nieba

Początki marki Aerowatch sięgają 1910 roku i fascynacji osiągnięciami początkujących lotników. Dziś, przeszło wiek od założenia zegarmistrzowskiej manufaktury, marka nadal pielęgnuje pasję do nieba i innowacyjnych, widowiskowych rozwiązań. Unikatowa tarcza zegarka Aerowatch Night & Day prezentuje niebo w pełnej okazałości – zarówno w dzień, jak i w nocy. Co ważne, w tarczy istotną rolę odgrywają dopracowane detale, których nie sposób pominąć gdy spoglądamy w niebo. Spójny i staranny design dopełnia obły, delikatny kształt koperty. Dzięki pracy szwajcarskich mistrzów zegarmistrzowskich każdy z modeli jest dziełem sztuki, które zagości na nadgarstku wyjątkowej osoby.
Luksusowy zegarek damski dostępny jest w wersji na skórzanym, granatowym pasku i na bransolecie, toteż każda z pań wybierze swoje ulubione wykończenie.

Zegarek ze wskazaniem dzień i noc

Zastanawiasz się co tak naprawdę znaczy, że Aerowatch Night & Day to zegarek ze wskazaniem dzień i noc? Wyobraź sobie, że budzisz się o świcie i zaczynasz obserwować niebo ze swojego tarasu. Czytasz książkę popijając herbatę i widzisz przesuwające się powoli Słońce – ze wschodu na zachód. Błogi wypoczynek trwa aż do zmierzchu, a wtedy zauważasz, że na nieboskłonie zamiast Słońca pojawia się Księżyc, a jego wędrówka przypomina tę widzianą w ciągu dnia.
Teraz już wiesz, jak działa zegarek ze wskazaniem dzień i noc! Niezwykła, obrotowa tarcza charakteryzuje się niestandardową formą przedstawienia godzin, ponieważ przeniesiono na nią znany nam wszystkim nieboskłon. Mieści w sobie całą dobę, ale widoczny pozostaje jedynie jej górny zakres. Ten wskazuje aktualną połowę dnia – dzień albo noc i płynnie przesuwa się wraz z upływem czasu. Jest to enigmatyczne rozwiązanie, które do stylizacji wniesie nutkę tajemniczości, a niejednokrotnie będzie stanowiło pretekst do interesującej pogawędki.

Aerowatch 1942 Night & Day 44960 AA10 zegarek damski
Aerowatch Night & Day

Szwajcarski jednowskazówkowiec dla kobiet

Tarcza luksusowego zegarka damskiego zachwyca przejrzystością i prostotą wykonania. Aerowatch Night & Day to szwajcarski jednowskazówkowiec, w którym za wskazanie aktualnej godziny odpowiada obrotowy dysk, a minuty wskazywane są przez wskazówkę. Jej zastosowanie zmniejsza do zera ryzyko pomylenia wskazówki godzinowej z minutową, które dla wielu z nas niejednokrotnie skutkowało spóźnieniem. To już druga, zwracająca na siebie uwagę, ciekawa technologia wybrana przez markę Aerowatch. Smukły element przykuwa wzrok i podkreśla dystyngowany charakter wyjątkowego egzemplarza.

Szwajcarska jakość luksusowego zegarka Aerowatch Nihgt & Day

Gdy pierwszy zachwyt wyglądem luksusowego czasomierza minie, warto zobaczyć, co Aerowatch Night & Day kryje w swoim wnętrzu. Specyfika zegarka renomowanej marki została przygotowana specjalnie z myślą o kobietach. Znajdziemy w nim:

  • mechanizm 11 1/2 Ronda-Aerowatch zasilany baterią, który znany jest z precyzji chodu;
  • kopertę z wytrzymałej stali szlachetnej L 316 oraz matową tarczę stanowiącą o wysokim standardzie wykończenia;
  • wodoszczelność 50 ATM, dzięki której nie trzeba martwić się o uszkodzenia nawet przy całkowitym zanurzeniu zegarka;
  • wypukłe, świetnie prezentujące się szkło szafirowe, którego zarysowanie jest niemal niemożliwe;
  • kopertę o średnicy 35 mm i grubości 9,40 mm, co zapewnia wygodę noszenia i doskonałe dopasowanie do damskiego nadgarstka.

Szwajcarska jakość luksusowego zegarka Aerowatch Night & Day została potwierdzona przez trzyetapową kontrolę jakości, jaką przechodzi każdy z produkowanych modeli. Co istotne, każdy z elementów sprawdzany jest ręcznie, dzięki czemu każda z jego posiadaczek cieszy się jego perfekcyjnym wykonaniem.

1942 Night & Day Quartz

Luksusowy zegarek damski na prezent

Luksusowe zegarki damskie szwajcarskich marek chętnie wybierane są na prezent. Są świadkiem ważnych wydarzeń – sukcesów zawodowych, rocznic i urodzin. Zegarek będzie towarzyszył obdarowanej kobiecie przez kolejne lata i stale przypominał o radosnym momencie. By uczynić go absolutnie niepowtarzalnym, warto postawić na grawerunek. Dekielek zegarka Aerowatch Night & Day posiada wystarczająco dużo miejsca, by zamieścić na nim napis obejmujący datę, krótki cytat bądź podpis.
Zegarek z grawerunkiem to prezent niosący jeszcze większą wartość sentymentalną. Zamieszczony od strony dłoni napis jest miejscem, do którego chętnie wraca się nawet po upływie wielu lat. Grawerunek warto wykonać od razu przy zakupie zegarka. W sklepie zegarek.net usługa wykonywana jest przez profesjonalistę, a jej cena wynosi symboliczną złotówkę, bowiem gdy kupujesz prezent bliskiej osobie, sklep obdarowuje także Ciebie!

Aerowatch 1942 Mid-Size Night & Day 44960 AA04

Zachęcamy do przeczytania o Aerowatch renaissance skeleton .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *