Nietypowa biżuteria

Co jakiś czas warto spojrzeć na kolekcje biżuterii innym okiem. Bardzo często jest tak, że opatrzy nam się standardowa srebrna czy złota biżuteria to szukamy czegoś innego. Sztuczna biżuteria może być dobrym suplementem, ponieważ w niskiej cenie można znaleźć naprawdę fajne przedmioty. Jednak zwykle są to zabawki na chwilkę. I tak też właśnie powinniśmy traktować nietypową biżuterię.

mawi jewelry

Po pierwsze taka biżuteria zazwyczaj wykonywana jest z materiałów tańszych i nie najlepszych jakościowo. Dlatego jeśli przetrwa jeden sezon to wszystko. Po drugie moda się bardzo szybko zmienia i taka nietypowa biżuteria chociaż może być hitem jednego sezonu to w drugim może już uchodzić za kiczowatą. A tego przecież chcemy uniknąć.

Czy warto kupować bardzo nietypową biżuterię? Jeśli mamy świadomość, że będziemy ją nosić tylko kilka miesięcy to dobrze. Wtedy z powodzeniem znajdziemy coś, co jest modne tylko teraz i po jakimś czasie użytkowania nie będzie nam szkoda się z taką rzeczą rozstać. Nie warto inwestować wielkich kwot w biżuterię na jeden sezon. Bo to, że będzie ona ponownie modna nie jest do przewidzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *