Poznaj modele od G-SHOCK - Mini CasiOak i Dazzlink Night City Blue

Każdy z nas lubi być na czasie z nowościami, szczególnie w przypadku jednych z najlepszych i najsolidniejszych czasomierzy! Nie ma co się dziwić, że gdy tylko ich producent wypuści na rynek nowe modele, od razu budzą duże zainteresowanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami od marki G-Shock, które spełnią wymagania każdego sympatyka niezawodnych i niezwykle funkcjonalnych zegarków!

G-Shock -producent znany z produkcji nieznizczalnych zegarków!

G-Shock to marka, która od lat produkuje niezwykle solidne i prestiżowe urządzenia. Zyskały popularność przede wszystkim za sprawą swojego wyjątkowego designu, bogatego wyposażenia w przydatne funkcje oraz sportowego pierwiastka. Ich wysoka odporność sprawia, że służą swoim właścicielom przez długie lata. Solidna konstrukcja i funkcjonalność czasomierzy G-Shock pozwala na ich użytkowanie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach: posłużą ci zarówno w trakcie pieszych wycieczek po górach, jak i podczas spokojnego odpoczynku nad wodą. Są także odporne na działanie wysokiej temperatury i wszelkie uszkodzenia powstające w wyniku wstrząsów: odpowiada za to specjalny system antywstrząsowy G-Shock. 

Marka G-Shock w kwestii wymagań jakościowych postawiła poprzeczkę niezwykle wysoko. Muszą one również spełniać specjalne kryteria względem designu, dlatego właśnie projektanci tych wyjątkowych urządzeń dbają, aby każdy model wyróżniał się niebanalnym, ale jednocześnie nowoczesnym wyglądem. Podobnie jest w przypadku nowych propozycji G-Shock, które skradną serce każdego sympatyka dobrego stylu i bogactwa dodatkowych funkcji!

Zegarki Mini CasiOak dla pań.

Jak wiadomo, G-Shock to producent tworzący świetne urządzenia zarówno dla pań, jak i panów. Najnowsza kolekcja to również propozycje dla kobiet, które cenią sobie wytrzymałe i stylowe dodatki. Lada dzień do sprzedaży zostaną wprowadzone nowe, damskie modele z oferty GMA-S2100. Linia ta została przez projektantów nazwana Mini CasiOak, a wyróżnia ją zastosowanie niezwykle cienkich kopert: tylko 11.2 mm! Ponadto kolekcja odwołuje się swoim designem do znanej i uwielbianej serii męskich zegarków Carbon Core Quard GA-2100. Nowe modele dla pań to czasomierze w subtelnych, pastelowych barwach: jasno różowym, łososiowym, białym oraz czarnym. Charakteryzują się także nieszablonowym pierścieniem zlokalizowanym wokół tarczy oraz metalicznymi wstawkami. Tak jak w przypadku wersji dla panów, te także zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji: m.in. w 5 alarmów dziennych, czas światowy i dobowy oraz podświetlenie typu Neobrite i Super Illuminator.

Zegarek G-SHOCK Casio GMA-S2100-1AER

Męskie zegarki z kolekcji G-Shock Dazzling Night City Battle 2020

Ci z panów, którzy cenią sobie takie aktywności, jak jazda na BMX-ie, parkour czy breakdance, będą wprost zachwyceni nowymi propozycjami z kolekcji G-Shock Dazzling Night City Battle 2020. Są to urządzenia odwołujące się swoim stylem do ulicznych starć sportowych odbywających się w parkach i galeriach handlowych. Seria składa się z 5 modeli, które utrzymane są w miejskich barwach: migoczące światła latarni i miasto pełne życia są tutaj motywami przewodnimi. Każdy z czasomierzy wyróżnia się wyjątkowym, niebiesko-pomarańczowym symbolem Urban Outdoor, który ozdabia tarczę zegarka. Czarna obudowa z tworzywa i elastycznej gumy świetnie kontrastuje z pozostałymi elementami urządzenia, które wyposażono oczywiście w słynny system antywstrząsowy. Modele takie jak GA-700CT-1AER, czy GA-140CT-1AER posiadają szereg dodatkowych funkcji, m.in.: czas światowy, 5 alarmów dziennych, stoper, timer, czy podświetlenie Super Illuminator. Bez wątpienia zdadzą egzamin w trakcie streetowych pojedynków sportowych!

Zegarek G-SHOCK Casio Supernova GA-100-1A2ER

Casio G-Shock Dazzling Night City Battle 2020

Solidne, funkcjonalne, nowoczesne i wytrzymałe - to cechy, z których słyną czasomierze od marki G-Shock. Postaw na nowości tego producenta, a z pewnością poczujesz się pewniej, a wybrany model posłuży ci przez wiele kolejnych lat!

 Zegarek G-SHOCK Casio GA-700CT-1AER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *