Skeleton Aerowatch Renaissance Fir Tree

Szukając najwyższej jakości luksusowych produktów branży zegarowej, nie można przejść obojętnie obok firmy z ponad stuletnim doświadczeniem i doskonałą opinią wśród klientów.

Historia firmy Aerowatch

Historia firmy rozpoczyna się, gdy przedsiębiorca Jacob Gutmann postanowił zarejestrować znak towarowy „Montres Aero”. Stało się to 21 stycznia 1910 roku i jest to pierwszy krok ku niezależnej i świetnie prosperującej firmie, która działa po dziś dzień. Pod marką Montres Aero rozpoczęto produkcję zegarków kieszonkowych. Nazwa firmy nieprzypadkowo kojarzy się z lotnictwem. Ma to na celu pokazanie ambicji firmy do ekspansji na cały świat, a takie właśnie możliwości były stwarzane przez szybki rozwój lotnictwa.

Zegarki kieszonkowe nie należały do najbardziej pożądanym dobrem materialnym w ciężkich czasach I wojny światowej, w których firma rozpoczynała swoją działalność. Pomimo tego przedsiębiorstwo przetrwało ten trudny okres i było w stanie dalej się rozwijać. W dzisiejszych czasach jest to firma rodzinna, od pokoleń prowadzona z miłością do tego rzemiosła, tak aby tworzyć najwyższej jakości produkty. Szwajcarskie zegarki Aerowatch cechują wysokiej jakości materiały, dokładność w produkcji oraz dbałość o detale. To właśnie te cechy sprawiają, że ta rodzinna firma należy do najbardziej cenionych na całym świecie.

Zegarki z oferty firmy Aerowatch – niepowtarzalna jakość i styl

Firma szybko zaczęła rozszerzać działalność do innych krajów i obecnie ma swoje sklepy w aż 48 państwach. Siedziba znajduje się w Szwajcarii, gdzie zegarki Aerowatch dostępne są w 125 sklepach. Jest to niezależna firma, która przez dekady utrzymuje stały, wysoki poziom i znana jest z produkcji wysokiej klasy zegarków z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Produkty powstają z użyciem najwyższej jakości materiałów i cechują się szwajcarską dokładnością. Firma specjalizuje się w produkcji zegarków kieszonkowych, w których tarcza daje możliwość wglądu do wnętrza i pozwala na oglądanie pracy mechanizmów. Taki rodzaj tarczy nazywany jest skeleton. Efekt uzyskiwany jest poprzez ażurowanie płyty głównej, przy ograniczeniu cyferblatu do podstawowych elementów takich jak podziałka godzinowa i minutowa.

Reneaissance Skeleton Fir Tree

W dzisiejszym artykule skupimy się na modelu, który naszym zdaniem zasługuje na wyjątkową uwagę, czyli Aerowatch Renaissance Skeleton Fir Tree. Jest to męski zegarek naręczny, wykonany w najwyższym standardzie oferowanym przez producenta. Zegarek, a dokładniej jego mechanizm, miał być kojarzony z jodłą i jej nietypowymi kształtami. Od tej właśnie koncepcji wzięła się nazwa Fir Tree, która jest angielskim określeniem na to drzewo. Gdy uważnie spojrzymy w głąb mechanizmu, ujrzymy wkomponowane w zegarek dwa małe drzewa iglaste.

Koperta w kolorze srebrnym wykonana jest ze stali szlachetnej. W kwestii zabezpieczenia koperty po obu stronach postawiono na szkło szafirowe, które może być zarysowane wyłącznie przez diament. Od strony wizualnej ciekawym wyborem jest użycie pojedynczych ciemnych i złotych kół zębatych oraz niebieskich śrubek, dzięki którym mechanizm uzyskuje odrobinę kontrastu i różnorodności. Całość zawieszona jest na skórzanym pasku w kolorze czarnym, wykonanym z naturalnych materiałów. Z bardziej przyziemnych informacji na uwagę zasługuje fakt, że Aerowatch oferuje dwuletnią gwarancję przy kupnie tego modelu.

Marka Aerowatch posiada wiele produktów ciekawych zarówno pod względem wykonania, jak i designu. W ofercie znajdziemy zegarki przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet. Firma posiada kilka serii produktów, wykonanych w różnych stylach i przeznaczonych do różnych zadań. Wszystkie z nich łączy dbałość o detale oraz jakość, jaka cechuje Aerowatch od pokoleń. Zakup zegarka tego producenta to inwestycja, która zostanie z nami na wiele lat.

Zapraszamy do przeczytania artykułu o zegarkach damskie Aerowatch .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *