Najlepszy portal branżowy dla miłośników zegarków

Zainteresowanie zagadnieniem zegarków rośnie. Coraz więcej osób w Polsce rozpoznaje drogie marki, interesuje się najnowszymi modelami i podziwia rozwiązania łączące klasyczną elegancję ze smart technologiami. Jeśli jesteś taką osobą – mamy coś dla Ciebie.

Zegarki i Pasja – serwis dla fanów zegarków

Miłośników zegarków w Polsce nie brakuje. Współcześnie luksus, estetyka i klasyczne rozwiązania stawiane są na piedestale, a nasz kraj szybko adaptuje trendy z zagranicy. Warto więc zapoznać się z serwisem Zegarki i Pasja. Znajdziemy tam ogrom ciekawych informacji z branży – zarówno o nowych modelach, rozwoju rynku i wydarzeniach, jak i prostych faktów ze świata, które zegarków dotyczą, choć pozornie nie są z nimi w żaden sposób powiązane. Twórcy portalu Zegarki i Pasja są także częstymi bywalcami festiwali i targów – na stronie znajdziemy profesjonalne podsumowania, relacje, fotografie i przeglądy nowości. To dosyć unikatowe miejsce w polskim internecie, a ilość informacji potrafi przytłoczyć! Odnajdzie się tu prawdziwy fan zegarków lub osoba, która do takiego miana dopiero aspiruje – od czegoś trzeba przecież zacząć. Chociaż nie ukrywajmy – prawdziwi fani znajdą tutaj znacznie więcej niż przegląd trendów. Znajdą bowiem okazję do zmierzenia się z innymi specjalistami w tej dziedzinie. Zegarki i Pasja to organizator prawdziwej matury z tematów powiązanych z zegarami.

Zegarki i Pasja – Wielka matura z wiedzy o zegarkach

Zegarki i Pasja to nie jest zwykły serwis o zegarkach. Od jakiegoś czasu bierze on udział w akcji „matura z wiedzy o zegarkach”. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o zawody sprawdzające wiedzę dotyczącą zegarów, ich historii, konstrukcji i aktualnego stanu branży. To prawdziwa gratka dla fanów tych zagadnień – a takich nie brakuje. W edycji z roku 2019 do akcji poza serwisem Zegarki i Pasja zaangażowało się pismo Logo. Wspólnymi siłami udało się stworzyć unikatowe wydarzenie, które przyciągnęło do siebie uczestników z całej Polski. Oczywiście nagrodami również były zegarki – pierwsze miejsce honorowane było modelem TISSOT Chemin des Tourelles Squelette, a łącznie aż osiem pięknych modeli trafiło w ręce zwycięzców. Wielka matura z wiedzy o zegarkach okazała się być nie tylko okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, ale także do wielu dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów wśród fanów zegarków. Osoby skupione wokół serwisu Zegarki i Pasja tworzą zgraną społeczność, która zbudowana jest na wspólnej pasji. Dołączenie do niej nic nie kosztuje – serwis dostępny jest za darmo w internecie, ale na wirtualnym świecie się nie kończy.

Zegarki i Pasja – serwis dla każdego, bez limitu, bez opłat

Zegarki i Pasja to nazwa, którą mogli państwo kojarzyć, choć nie do końca zdawać sobie sprawę skąd. Już tłumaczymy – serwis wydaje artykuły również w formie papierowej. Kwartalnik Zegarki i Pasja dostępny jest za darmo w ponad 400 punktach w Polsce. Chodzi tu przede wszystkim o renomowane sklepy z zegarkami, często mieszczą się one w galeriach handlowych. Znajdą je państwo zarówno w Grudziądzu, jak i w Gdańsku – pełną listę znajdziemy na stronie https://zegarkiipasja.pl/ pod zakładką „Magazyn Zegarki i Pasja”. Promowanie zagadnienia dotyczące zegarków, ciekawostek z nimi związanych, nowych modeli i całej branży jest misją strony Zegarki i Pasja od lat – dajmy się więc pozytywnie nakręcić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *