Biżuteria do małej czarnej

Ile kobiet, tyle wersji noszenia małej czarnej. Różne też są okazje. Nie wszystkie panie uważają, że jest to sukienka wieczorowa. Niektóre z powodzeniem ubierają małą czarną na spotkania biznesowe, inne na święta spędzane z rodziną, a niektóre tylko na imprezy karnawałowe. Wbrew pozorom mała czarna sukienka nie oznacza, iż jest ona bardzo krótka i produkowana w małych rozmiarach. Każda kobieta z powodzeniem znajdzie dla siebie czarną sukienkę o długości pomiędzy mini i midi, która będzie pasować nawet do pracy. Jednak tyle ile sukienek, tyle dodatków do nich.

Do najpopularniejszych modeli małych czarnych można zaliczyć:

mała+czarna2

 

Sukienki na jedno ramię, z szerokimi lub wąskimi ramiączkami, wiązane na szyi, bez ramiączek, i z rękawkami. Mogą one być też zdobione dżetami, tiulem czy paskami. Ale mimo wszystko dobrze by było ubrać jakąś ładną biżuterię.

Naszyjnik będzie pasował do wszystkich modeli sukienek oprócz tych wiązanych na szyi. Z kolei do tego typu sukienki przydadzą się długie kolczyki i bransoletki. Przydadzą się też do tego pierścionki. Jednakże nie można przesadzić z ilością biżuterii w żadną stronę. Na kolację biznesową lepiej jest ubrać skromną biżuterię. Jak na przykład:

15886

15378

15914

 

Kiedy jednak wybieramy się na jakąś szaloną imprezę warto wybrać bogato zdobione naszyjniki, wiele brzęczących bransoletek i mnóstwo kolorowych dodatków, które sprawią, że mała czarna będzie tylko ciekawym tłem. Co może nam w tym pomóc?

P1240406

bransoletka-braid-your-dreams-violet,dnbnqdtdgnbyzkmp

mango-438il-82-T3

 

 

Jednak pozostaje jeszcze kwestia dobrania biżuterii do naszej własnej osobowości. Przecież nie każda osoba dobrze się czuje w dużych naszyjnikach czy na odwrót z małą ilością biżuterii. A czasami nawet nie czujemy potrzeby ubierania biżuterii w ogóle czy to źle? Wcale nie. Przyglądając się stylizacjom gwiazd muzyki i filmu z czerwonych dywanów można zauważyć, że sporo z nich nie ma biżuterii przykuwającej uwagę, stawiają raczej na samą sukienkę i jej magię. Niezależnie od gustu i upodobań z pewnością znajdziesz coś dla siebie na stronie: https://brylant.net/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *