Jakie kolczyki są modne?

To normalne, że każda osoba chce podążać za trendami i być modną. Jednak nie tylko ubranie się do tego przyczynia, ale też noszona przez nas biżuteria. Można powiedzieć wprost, że w każdej dziedzinie może występować moda. Jednak wracając do tematu… Jakie kolczyki są modne ?

image1xl

Złote kolczyki z głową lwa świetnie pasują do kompletu z naszyjnikiem z grubych ogniw i … głową lwa. Trend ten można zobaczyć na każdej szafiarce i trendsetterce. Jednak powoli też i zwyczajne dziewczyny podłapały koci motyw. Kolczyki można znaleźć w wersji wiszącej z dodatkowym kamieniem (jak na zdjęciu) lub też w wersji samej głowy – wkrętki.

Apple+Blossom_eeae120fb83522f4e97c16e3870ffcf2-sta

Kolejne modne wyroby biżuteryjne powstają w metodzie sutasz. Jest to połączenie bardzo misternych splotów i ozdobnych koralików. Takie wyroby wyglądają niesamowicie, jednak sporo kosztują. Będzie to wydatek nawet kilkuset złotych. Kolczyki sutasz cechują się pięknym wykonaniem, naprawdę są to małe dzieła sztuki. Warto mieć chociaż jedną parę w swojej szkatułce.

kolczyki-guess-ube71311-ube71243_5272570a25b57_p_main

Ciągle popularne są także wyroby renomowanych marek z logo widocznym tu i ówdzie, oraz delikatne i kobiece wzory. Do tego gatunku należą między innymi serduszka Guessa. Malutkie kolczyki idealnie pasują do stroju codziennego, jak i do eleganckiej sukienki. Takie uniwersalne kolczyki również warto mieć. Jednak nie musimy od razu kupować modelu z wygrawerowanym logo producenta. Zwyczajne serduszka z cyrkoniami także by wystarczyły.

Oczywiście zwykłe sztyfty z cyrkoniami czy diamencikami, wstawionymi w srebrne lub złote ramy nadal są na topie i chyba na zawsze pozostaną modne. Również wyroby z kryształami Swarovskiego są wciąż popularne mimo, że zmieniają formy i kolorystykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *